Profil spoločnosti

Firma ARTMEX zastupuje na Slovensku firmu ADACO od roku 2006. Za toto obdobie sme si kvalitnou prácou a schopnosťou technicky riešiť problematiku umiestnenia schodov do stavebných priestorov vybudovali pevné miesto v tomto segmente stavebníctva na Slovensku.

Naše schody, schodištia a zábradlie sa výborne hodia na riešenie komplikovaných priestorov. Rovnako sú vhodné pre už existujúcich priestor, kde je potrebné dodatočné prepojenie podlaží , alebo výškové prepojenie u budovaných podkrovných bytov (tzv. mezonetové byty) resp. môžu byť súčasťou vznikajúceho projektu novostavby.

Univerzálne moduly umožňujú postaviť schody aj tam, kde sa to už s priestorových dôvodov zdá nemožné. Šetria priestor, robia ho vzdušným a súčasne pôsobia veľmi esteticky a moderne. Kombinácia dvoch tradičných materiálov - kov a drevo sa pri citlivom použití v interiéri výborne dopĺňajú. Presvedčte sa, že aj Vám umožnia naše schody, schodištia či zábradlie vyriešiť naozaj krkolomné situácie v priestore a ešte získate zaujímavý architektonický prvok do Vášho interiéru.

Dlhoročná spolupráca firiem ARTMEX a ADACO priniesla aj veľa originálnych riešení schodov. Niektoré sa realizovali len na Slovensku a posunuli výrobcu v pomyselnom rebríčku zvládania náročných konštrukcií o kus dopredu. Vstupom firmy ARTMEX do oblasti výroby antikorového, nerezového zábradlia sa vytvorili dobré predpoklady na kooperáciu pri dodávkach schodov a tak prakticky všetky schody ADACO realizované s antikorovým zábradlím majú zábradlie ARTMEX.

Novou kapitolou firmy ARTMEX sa stala výroba antikorových, nerezových zábradlí. Stále nové riešenia a používanie nových materiálov pri výrobe rozširujú možnosti firmy. Dodávame zákazníkom zábradlie už z podstatne rozšíreného sortimentu a uspokojíme aj náročné požiadavky bez nutnosti kooperácie.

Ak sa rozhodnete pre nás, ako Vášho dodávateľa budete spokojný po všetkých stránkach s našou prácou ako mnoho našich zákazníkov doteraz.

Ing. Ivan Meško, ARTMEX